Lokalita

Lokalita pro výstavbu je v obci Loučná pod Klínovcem, okres Chomutov v Ústeckém kraji. Rozkládá se severně od Klínovce na svahu podél říčky Polava, která tvoří státní hranici s Německem. Nachází se v žádaném resortu Krušných hor – leží uprostřed mezi skiareály Klínovec, Boží Dar a Fichtelberg. Na nejbližší vlek se dostanete pěšky do 5 minut.

Horské apartmány

Apartmány na Klínovci nabízí k prodeji 18 apartmánů, jejichž výstavbu realizuje na vlastních pozemcích. Horské apartmány budou součástí luxusní residenční čtvrti s automatickými bránami s dálkovým a kódovým otevíráním zabraňující vjezd neoprávněným osobám.

Apartmány jsou umístěny v moderních dřevostavbách apartmánových domů s 6 apartmány ve dvou NP (v každém podlaží 3), které se nachází v samostatně odděleném resortu v obci Loučná pod Klínovcem. Jedinečnost a účelovost této moderní stavby zaručuje naprostý uživatelský komfort spojený s okolními krásami přírody. Stavba je navržena tak, aby respektovala všechny volnočasové i sportovní aktivity, které se v této lokalitě provozují (lyžování, běžkování, kite-boarding, sáňkařská dráha, horská turistika, trial, cyklistika atd.). Jednoduše po sportování či turistice vjedete do uzavřeného soukromého resortu, kde zaparkujete auto, uložíte si své sportovní potřeby do kolárny/lyžárny.

Vstoupíte z prostorné chodby do apartmánu se dvěma nebo jednou ložnicí včetně obývacího pokoje s plně zařízenou kuchyní a kuchyňským koutem. Celkový komfort dokresluje moderní koupelna se sprchovým koutem a WC. Do chodby i ložnic si můžete spolehlivě uložit veškeré své osobní věci. Vlastněte krásnou nemovitost v neobyčejném prostředí hned u největšího lyžařského areálu v České republice. Spojte osobní touhu s podnikatelskou investicí. Pokud nebudete zrovna přítomni můžete nemovitost krátkodobě pronajímat – doba návratnosti je 10 – 15 let. Nabízíme Vám exkluzivní službu péče o Váš apartmán po celý rok – pronájem, úklid a údržba. Tyto služby budou hrazeny z pouze vydělaných peněz. Nechte svou nemovitost pracovat a užívejte si Krušné hory naplno. Nákup nemovitosti zařídíme pomocí financování jedinečnou zahraniční bankou. Zbývá už jediné – osobně se přesvědčit.

Apartmán A | 1.NP / 1+kk / NPS volný

30,15 m2 | 4 333 200 Kč

Apartmán C | 1.NP / 3+kk / NPS volný

47,8 m2 | 6 768 900 Kč

Apartmán G | 1. a 2. NP / 3+kk mezonet/ NPS+G volný

96,25 m2 | 14 950 000 Kč

* NPS = nekryté park. stání, ceny jsou uvedeny vč. DPH

O Projektu

ČASOVÝ HARMONOGRAM

V roce 2021 bude zahájena výstavba objektů Apartmány na Klínovci, které budou dokončeny na jaře 2022.

STANDARD PROVEDENÍ

Apartmány Vám předáme ve vyšší formě standardu, tzn., že součástí bude kuchyňská linka včetně spotřebičů, koupelna včetně sanitárních prvků a budou dokončeny všechnypovrchy. Podrobnosti Vám rádi sdělíme telefonicky či osobně. Případné klientské změnybudou řešeny individuálně.

SLUŽBY

Cílem developera je poskytnout komplexní zázemí ve formě služeb jak investorům hledajícím klid a soukromí, tak i těm, kteří hledají investici formou krátkodobého pronajímání jejich budoucího apartmánu. V rámci osvědčených vztahů se svými partnery dokáže developer poskytnout jak výjimečné financování investice, tak následnou správu a provoz apartmánu v režimu pronájmů. V neposlední řadě dokáže nabídnout prestižní služby bytového designu a dodavatele nadstandardních interiérových prvků.

Často kladené dotazy

V JAKÉ LOKALITĚ SE APARTMÁNY NACHÁZÍ?

Apartmány se nachází v obci Loučná pod Klínovcem. Obec leží pod vrcholem Krušných hor v nadmořské výšce kolem 1000 m n. m.

MUSÍM NA FINANCOVÁNÍ VYUŽÍT VÁMI UVEDENOU BANKU?

Ne, nemusíte.

KDY BUDOU APARTMÁNY DOSTAVENY?

Jaro 2022.

KDO MÁ PROJEKT NA STAROSTI?

Realitní a investiční specialista – Ing. Petr Vlášek

JAKÁ JE V MÍSTĚ OBČANSKÁ VYBAVENOST?

Občanská vybavenost je ve stádiu postupného vývoje. Najdete zde půjčovny kol, lyží a běžek, restaurace i řadu trhů a obchodů na sousední německé straně (přechod pro pěší přímo v obci).

JAKÉ JE POKRYTÍ VEŘEJNOU DOPRAVOU?

Loučná pod Klínovcem je dostupná buď automobilem, nebo autobusem. Nejbližší vlaková stanice je vzdálená 5 km.

Kontakty

Williams & Cruise trading, s.r.o.

T. G. Masaryka 859/18
360 01 Karlovy Vary

Petr Vlášek

+420 734 222 299

Radek Wolf

+420 737 266 923

Napište nám

Nenašli jste, co jste hledali?

Ochrana osobních údajů

© 2021

Loučná pod Klínovcem

+420 736 411 468

poptavka@wac-trading.com

NEMOVITOSTInaHORACH.CZ