Co takhle ranní káva s okouzlujícím výhledem

Kupte si okouzlující výhled který si zamilujete

Odpočiň si od města, kup si nemovitost na horách

Jsi vlk samotář nebo romantik? Máme řešení pro oba!

CHCEŠ INVESTOVAT NEBO BYDLET NA HORÁCH? Jsi na správné adrese!

O nás

Chcete si pořídit, nebo prodat pozemek, apartmán, či chalupu v Krušných horách a hledáte místního, znalého partnera, který by Vám s tím pomohl? Někoho, kdo se v místě vyzná, zná místní nabídku a poptávku nemovitostí a vývoj cen? Někoho, kdo naslouchá Vašim představám a pak Vám nabídne, co Vám bude sedět?

Kdo jsme?

Jsme Ti, co se postarají o starosti spojené s vyhledáním a koupí vaší nemovitosti a to od jejího vyhledání, přes přípravu smluvní dokumentace, její zápis do katastru nemovitostí až po její předání Vám jako novým majitelům. Umíme Vám nabídnout i následnou správu, popřípadě provozování v rámci krátkodobého ubytování, o správě více na www.uklidnahorach.cz

Jsme tým nemovitostinahorach.cz
Marie, Radek, Petr…Krušné hory nás baví

Preferujeme individuální jednání

Naším cílem není prodávat stovky nemovitostí, ale spíše pracovat na individuálním přístupu a snažit se vyhledat a nabídnout takové nemovitosti, které si zamilujete. Pracujeme s emocemi a věříme, že nemovitost, kterou si s námi pořídíte bude nejen Vám, ale i Vašim blízkým dodávat energii. Věříme, že dobrá komunikace je základ – budeme Vám naslouchat – vyzkoušejte si nás!

Zkuste nás

Naší snahou je důvěra v nás. Při nakládání s financemi využíváme advokátních, popřípadě bankovních úschov. Jsme řádně pojištěni a splňujeme veškeré náležitosti související s realitním zákonem. Máme zkušenosti, že spokojený klient se k nám vrací, popřípadě nás doporučí svým známým – to je pro nás největší odměna.

Jak na to?

Společně s Vámi probereme představy o vaší nemovitosti. Dobře Vám budeme naslouchat a budeme se snažit využít náš i Váš potenciál, k vyhledání popřípadě nabídnutí Vaší nemovitosti.

 V případě, že chcete nemovitost prodat, rádi Vám sdělíme reálnou trží cenu a vysvětlíme ostatní náležitosti spojené s prodejem. Preferujeme přímé oslovování potenciálních kupců, máme již vybudované portfolio klientů, kteří očekávají, že je oslovíme v případě, že máme něco zajímavého. Máme zkušenosti, že dobré věci se u nás často ani nestihnou na internet dostat a míří rovnou na stůl ke svým zájemcům.

 V případě, že chcete nemovitost koupit, vyslechneme si Vaše představy a nabídneme Vám to, co by Vám mohlo z naší nabídky pasovat, pokud ani to Vás nechytne za srdce, budeme se snažit Vám, Vaší nemovitost vyhledat.

Naším cílem jsou Krušné hory

Jsme zaměřeni na Krušné hory a zejména pak tyto lokality:

  • Loučná pod Klínovcem
  • Boží Dar
  • Pernink
  • Horní Blatná
  • Abertamy
  • Hřebečná
  • Nové Hamry
  • Přebuz

Kontakty

Williams & Cruise trading, s.r.o.

T. G. Masaryka 859/18
360 01 Karlovy Vary

Petr Vlášek

+420 734 222 299

Radek Wolf

+420 737 266 923

Napište nám

Nenašli jste, co jste hledali?

13 + 11 =

© 2021

+420 734 417 788

NEMOVITOSTInaHORACH.cz